Maatwijzer Van Gils Pak Zenar

Maatwijzer Van Gils Pak Zenar
Maat444648505254565860
Taille87919599103107111,6116120,6
Borstomvang98102106110114118122,6127131,6
Schouderbreedte43,644,445,24646,847,648,449,250
Ruglengte707172737475767777,8
Mouwlengte626364646667686969,7
Bekijk de desktopversie
Ga naar Winkelwagen
Door verder te klikken op onze website, accepteer je cookies en vergelijkbare technieken Meer weten?