Stijlcoach teaser small

Wil je graag een nieuwe look, een nieuwe garderobe of een passende stijl voor een passend moment? Maar je weet niet goed wat? Vraag dan persoonlijke advies aan een Stijlcoach. Je kan ook een Stijlbox aanvragen! Met een Stijlbox krijg je een of meerdere sets aangeleverd. Je betaalt alleen voor wat je houdt, de rest retouneer je gratis.

Bel ons of neem per mail contact op met de klantenservice. Wij helpen je graag.

Maak een afspraak

Shop online
Shop je liever online en je wil graag advies? Neem dan contact op met de klantenservice.

073 623 5353 Klantenservice

Suitable Stijlbox
Met een Stijlbox krijg je één of meerdere sets aangeleverd. Achteraf betalen voor wat je houdt en retourneer gratis.

073 623 5353 Klantenservice

Winkels
Shoppen in onze winkels is vanaf 3 maart op afspraak weer mogelijk. Wil je graag advies van een stijlcoach uit de shop. Mail dan naar jouw favoriete shop voor een afspraak.
Amsterdam

Tel: 020 423 4000
Mail: amsterdam@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Singel 466
1017AW Amsterdam
Nederland
Alkmaar

Tel: 072 303 0201
Mail: alkmaar@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Langestraat 28
1811JH Alkmaar
Nederland
Arnhem

Tel: 026 711 0038
Mail: arnhem@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Bakkerstraat 18a
6811EG Arnhem
Nederland
Breda

Tel: 076 789 0616
Mail: breda@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Veemarktstraat 13
4811ZB Breda
Nederland
Den Bosch

Tel: 073 612 5060
Mail: denbosch@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Schapenmarkt 18
5211ET Den Bosch
Nederland
Den Haag

Tel: 070 789 0640
Mail: denhaag@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Dagelijkse Groenmarkt 25
2513AL Den Haag
Nederland
Groningen

Tel: 050 318 0777
Mail: groningen@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Brugstraat 3
9712AA Groningen
Nederland
Haarlem

Tel: 023 789 0021
Mail: haarlem@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Barteljorisstraat 9
2011RA Haarlem
Nederland
Leiden

Tel: 071 512 5555
Mail: leiden@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Nieuwe Rijn 20
2312JC Leiden
Nederland
Nijmegen

Tel: 024 323 3992
Mail: nijmegen@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Molenstraat 39
6511HA Nijmegen
Nederland
Maastricht

Tel: 043 351 0868
Mail: maastricht@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Maastrichter Brugstraat 24
6211ET Maastricht
Nederland
Oisterwijk

Tel: 013 521 1918
Mail: oisterwijk@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
De Lind 9
5061HS Oisterwijk
Nederland
Rotterdam

Tel: 010 268 0945
Mail: rotterdam@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Meent 29a
3011JC Rotterdam
Nederland
Utrecht

Tel: 030 789 0280
Mail: utrecht@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Vismarkt 11
3511KS Utrecht
Nederland
Zwolle

Tel: 038 303 2669
Mail: zwolle@suitable.nl
Openingstijden: 00:00-00:00
Luttekestraat 36
8011LR Zwolle
Nederland

Onze Suitable stijlcoaches

Monique

Monique

Opzoek naar een comfortabele maar representatieve (thuiswerk) outfit? Maak een afspraak voor een goed advies.

Katja

Katja

Houd je van kleuren en prints, maar geen idee hoe te combineren? Ik geef je hier graag advies over.

Anita

Anita

Advies voor een passende stijl, voor een passend moment? Graag help ik je hiermee.

Kim

Kim

Behoefte aan een nieuwe garderobe? Ik help je met het maken van de juiste keuzes.

De voordelen

Persoonlijke service naar jouw smaak
Persoonlijk advies van een expert
Zowel in een shop als online mogelijk
Geheel kosteloos en vrijblijvend

Veel gestelde vragen

De Suitable Stijlbox is een nieuwe soort service die Suitable aanbiedt. Door middel van een intake zal een van onze stijlcoaches meerdere sets samen gaan stellen voor je. De box krijg je kosteloos thuis gestuurd. Je betaald alleen voor wat je houdt, de rest retourneer je gratis.
Kijk even bij ons op de site en je hebt een heel goed beeld van de prijzen en uiteindelijke investering van je nieuwe look.
Ja, zelfs van ons eigen merk hebben we inmiddels steeds meer artikelen als overhemden, polo’s, truien gemaakt van duurzame materialen.

Overige vragen?

Vandaag zijn we telefonisch bereikbaar tot
21:00 uur


073-6235353

Wij zijn goed te bereiken via email en beantwoorden deze zo spoedig mogelijk


Mail ons
Bekijk de desktopversie
menu
× sluiten
Ga naar Winkelwagen
Door verder te klikken op onze website, accepteer je cookies en vergelijkbare technieken.