Alles over maten voor mannen

Als je online kleding koopt kies je de maat zonder te passen. 
Wij helpen je daarom graag om er zo zeker mogelijk van te zijn dat je de juiste maat kiest.

Zo staan bij de meeste artikelen op onze website een maatwijzer gebaseerd op het merk, model en vorm. Op deze pagina vind je een toelichting welke maat je het beste kunt kiezen voor de verschillende type kleding en accessoires. Houd daarbij ook rekening met onze tips! 

Maatwijzer

Maten van Kostuums

Het meest belangrijke bij een pak is de pasvorm. Het pak moet makkelijk dichtgaan, maar er moet ook zeker niet teveel ruimte in zitten. Als er een vuist tussen je borst en het jasje kan, is dit perfect. De broek moet aangesloten, maar comfortabel zitten. Glijden je handen makkelijk in je zakken? Dan is de maat perfect, zo niet, probeer een maatje groter. De maataanduiding is gebaseerd op de reguliere pasvorm van standaard confectiematen. Daarnaast kan je de maten opmeten aan de hand van het onderstaande schema.

Maatwijzer Opposuits
EU MaatBorstomtrekTaille OmtrekBeen Lengte
46<101cm<85 cm<83 cm
48<105 cm<87 cm<84 cm
50<109 cm<89 cm<85 cm
52<113 cm<91 cm<86 cm
54<117 cm<95 cm<87 cm
56<122 cm<99 cm<88 cm
58<128 cm<104 cm<89 cm
60<134 cm<109 cm<89 cm
62<140 cm<114 cm<89 cm
Maatwijzer Van Gils Pakken
Reguliere maten444648505254565860
Borst89 - 9293 - 9697 - 100101 - 104105 - 108109 - 112113 - 116117 - 120121 - 124
Heup88 - 9192 - 9596 - 99100 - 103104 - 107108 - 111113 - 116118 - 121123 - 126
Taille85 - 8889 - 9293 - 9697 -100101 - 104105 - 108111 - 114117 - 120123 - 126
Hoogte175 - 189175 - 189175 - 189175 - 189175 - 189175 - 189175 - 189175 - 189175 - 189
Maatwijzer Van Gils Pak Ellis
Maat444648505254565860
Taille889296100104108112,6117121,6
Borstomvang98102106110114118122,6127131,6
Schouderbreedte43,644,445,24646,847,648,449,250
Ruglengte717273747576777878,8
Mouwlengte626364656667686969,7
Omvang middel798387919599105111117
Broekspijp omvang373839404142434445
Maatwijzer Van Gils Pak Zenar
Maat444648505254565860
Taille87919599103107111,6116120,6
Borstomvang98102106110114118122,6127131,6
Schouderbreedte43,644,445,24646,847,648,449,250
Ruglengte707172737475767777,8
Mouwlengte626364646667686969,7
Maatwijzer Van Gils Pak Salvador
Maat444648505254565860
Taille84889296100104108,6113117,6
Borstomvang9397101105109113117,6122126,6
Schouderbreedte41,942,743,544,345,145,946,747,548,3
Ruglengte697071727374757676,8
Mouwlengte636465666768697070,7
Taille broek798387919599105111117
Voetbreedte333435363738394041

Maten van Riemen

De lengte van de riem is de afstand in centimeters van het begin van de riem bij de gesp (exclusief de gesp) tot aan het middelste gaatje van de riem.

Welke maat moet ik kiezen?
Meet de omtrek van je middel of je heup (plaats waar je de riem draagt). Deze afstand in centimeters is de riemmaat.

Maatwijzer Riemen
Broekmaat taille3031323334363840
Riem Maat8585959595105115115
-
Confectiemaat Broek46485052545658
Riem Maat859595105105115115

Maten van Broeken

Het vinden van een broek die je goed zit is soms een hele opgave. Per merk verschillen de afmetingen. Bekijk daarom altijd de afmeting en de pasvorm van de broek voordat je deze besteld. Voor broeken zijn er 2 verschillende maataanduidingen, Amerikanen werken met inches en de Fransen geven hun aanduiding in confectiematen.

Voor inches bepaal je de maat door je taille te meten, vervolgens de binnenkant van je been. Deel het aantal centimeters door 2,54 dan heeft u de inches. Dus taille van maat 34 met lengte maat 36 is 34/36/.
Maatwijzer Suitable Chino
Confectie maat464850525456
Taille8286909498102
Lengte binnenkant been858787878789
-
Lengte en kwartmaten981021062526
Taille8892969498
Lengte binnenkant been9191918383
Maatwijzer Dockers Broeken
Broekmaat Breedte30313233343536384042
Tailleomvang76-7878-8181-8383-8686-8888-9191-9396-98101-104106-109
Zitvlak omvang91-9393-9696-9898-101101-103103-105105-107107-110110-114114-117
Dijbeen Omvang53-5454-5555-5757-5858-5959-6060-6262-6464-6565-67
Maatwijzer Dockers Broeken Lengte
Broekmaat Lengte30323436
Binnenbeen lengte70 - 7575 - 7979 - 8484 - 90
Maatwijzer Mac Jeans
Taille in Inches30313233343536384042
Confectiemaat44454648505052545658
Tailleomvang in CM75-7778-8081-8384-8687-8990-9293-9596-99100-103104-107
Zitvlakomvang in CM93-9495-9697-99100-102103-105106-108109-111112-114115-117118-120
Lengte in Inches30323436
Binnenbeenlengte in CM75-7880-8385-8890-93
Maatwijzer Levis Broeken Lengte
Broekmaat Lengte30323436
Binnenbeen lengte69,5-74,574,5-79,579,5-84,584,5-89,5
Maatwijzer Levis Broeken Breedte
Broekmaat Breedte28293031323334363840
Taille omvang68,5-7070-72,572,5-75t75-77,577,5-8080-82,582,5-8686-9191-9696-101
Zitvlak omvang86,5-8989-91,591,5-9494-96,596,5-9999-101,5101,5-105105-110110-115115-120
Dijbeen omvang52,25-53,553,5-54,7554,75-5656-57,2557,25-58,558,5-59,7559,75-61,561,5-6464-66,566,5-69
Maatwijzer Gaastra Broeken
Broekmaat Breedte30313233343638
Confectiemaat44464850525456
Taillemaat8486.58991.59496.599
Heupomvang9496.599101.5104106.5109
Broekmaat Lengte323436
Binnenbeen Lengte81-8586-9091-95
Buitenbeen Lengteca. 105ca.110ca. 115
Maatwijzer Vanguard Broeken
29303132333435363840
Taille8082,48587,49092,49597,4102,4107,4
Heup103105,4108110,4113115,4118120,4125,4130,4
Binnenbeen lengte 3281,581,581,581,581,581,581,581,581,581,5
Binnenbeen lengte 3486,586,586,586,586,586,586,586,586,586,5
Binnenbeen lengte 3690,590,590,590,590,590,590,590,590,590,5
Binnenbeen lengte 3896,596,596,596,596,596,596,596,596,596,5
Maatwijzer Meyer Regular
Maat4648505254565860
Taille8185899397103109115
Binnenkant been8082848686878788
Maatwijzer Nudie Jeans Hank Rey
Broekmaat Breedte282930313233343638
Taille Breedte3940.541.5434445.546.54951.5
Hoogte Voorzijde2626.5272727.52828.52930
Breedte Broekspijp1818.51919.52020.5212223
Maatwijzer Nudie Jeans Straight Alf
Broekmaat Breedte282930313233343638
Taille Breedte383940.541.5434445.54850.5
Hoogte Voorzijde2323.52424.5252525.526.527
Breedte Broekspijp1717.51818.51919.5202122
Maatwijzer Nudie Jeans Grim Tim
Broekmaat Breedte282930313233343638
Taille Breedte383940.541.5434445.54850.5
Hoogte Voorzijde2323.52424.5252525.526.527
Breedte Broekspijp1717.51818.51919.5202122
Maatwijzer Nudie Jeans Average Joe
Broekmaat Breedte30313233343638
Taille Breedte40.5424344.545.54850.5
Hoogte Voorzijde2626.5272727.528.529
Breedte Broekspijp20.52121.52222.523.524.5
Maatwijzer Nudie Jeans Slim Jim
Broekmaat Breedte282930313233343638
Taille Breedte373839.540.5424344.54750
Hoogte Voorzijde2323.52424.5252525.526.527
Breedte Broekspijp1919.52020.52121.5222324.5
Maatwijzer Gardeur Broeken
Maat4648505254565860
Inch31/3233/3234/3236/3238/3440/3442/3444/34
Taille8185899399105111115
Heup98102106110114118122126
Lengte binnenbeen7980828385868788
---------
Maat981022526
Inch33/3435/3636/3038/32
Taille86919397
Heup104108108112
Lengte binnenbeen88907879
Maatwijzer Gardeur Model Benny3
Confectiemaat4850525456-98102
Bandwijdte (omtrek)86909498104-8890
Binnenbeenlengte8283838787-8992
Voetwijdte (omtrek)3839404040-3838
Maatwijzer Meyer Kwartmaten
232425262728293031
Taille85899397101107113119125
Binnenkant been767880818282838384
Maatwijzer Meyer Lengtematen
909498102106110114
Taille7983879195101107
Binnenkant been85878991929393

Maten van Maatwijzer Van Gils Edar

Maatwijzer Van Gils Edar
37383940414243444546
Borstomvang54545757606063,563,567,567,5
Taille4949525255,555,559,559,563,563,5
Heup52,552,555,555,558,558,562626666
Lengte65656565656565656565

Maten van Gala Kostuums

De maten van de rokkostuums en smokings zijn gebaseerd op reguliere pasvormen van standaard confectiematen. Maataanduiding van 44 tot en met 58, lengtematen in 98, 102 en 106, kwartmaten in 25 en 26.
De eenvoudigste weg voor de maatbepaling is door de maat te vergelijken van een eigen goed zittend kostuum of colbert. Daarnaast kunt u uzelf opmeten aan de hand van het onderstaand schema.

 
Wanneer u uw kostuum online koopt, is het vooral belangrijk dat de schouders juist zijn. Zit het kostuum niet perfect? Er zijn voldoende mogelijkheden voor u om het naderhand aan te passen of te verstellen, daar is op voorhand al rekening mee gehouden. 
 
  • De kleermaker kan de juiste lengte van de broek maken. Er is nog 4 centimeter ruimte om de broek langer te maken. Korter maken is geen probleem.
  • De broek kan op de taille nog maximaal 5 centimeter ingenomen of uitgelegd worden door een kleermaker.
  • De lengte van de mouw kan korter worden gemaakt of met 3 centimeter worden verlengd.
     

Mocht u er niet uitkomen, geen probleem! U bent altijd van harte welkom om de maat en eventuele verstellingen naderhand te laten opmeten door ons deskundige team in een van onze winkels. 

Maatwijzer Gala Kostuum Colbert
Maat46485052545658
Rug breedte46474849505152
Taille102106110114118122126
Mouwlengte61,56364,565,566,567,568,5
Schouder15,716,116,516,917,317,718,1
-
Maat98102106252627
Rug breedte474849484950
Taille106110114114,4118,4122,4
Mouwlengte6667,568,562,563,564,5
Schouder16,116,516,916,516,917,3
Maatwijzer Gala Kostuum Pantalon
Maat46485052545658
Taille8084889297102106
Zijlengte101103105107109111113
Binnenbeen81828384858687
Maatwijzer Gala Kostuum Shirt
MaatSS / MMM / LLL / XLXLXXL
Boordmaat3839404142434445
Borstomvang98 - 104105 - 110105 - 110111 - 116111 - 116117 - 123117 - 123124 - 127
Maatwijzer Wilvorst
Confectiemaat (Standaard)46485052545658606264
Lichaamslengte171174177180182184186188189190
Borstomvang9296100104108112116120124128
Buikomvang84889296100105110115120125
Heupomvang96100104108112116120124128132
Armlengte61.5636465.5676869707171.5
Ruglengte jasje7475.57778.579.580.581.582.58383.5
Tailleomvang8286909498103108113118123
Binnenbeenlengte79818384858687878888
Confectiemaat (Lengte maten)909498102106110114118122126
Lichaamslengte177180183186188190192 193194195
Borstomvang909498102106110114118122126
Buikomvang8286909498103108113118123
Heupomvang9498102106110114118122126130
Armlengte64.5666768.5707172737474.5
Ruglengte jasje76.57879.5818283848585.586
Tailleomvang8084889296101106111116121
Binnenbeenlengte84868889909192929393
Confectiemaat (Breedte maten)23242526272829303132
Lichamslengte165168 171 174 176178180181182182
Borstomvang9296100104108112116120124128
Buikomvang889296100104109114119124129
Heupomvang98102106110114118122126130134
Armlengte59.5616263.5656667686969.5
Ruglengte jasje71.5 73 74.5767778798080.581
Tailleomvang86909498102107112117 122 127
Binnenbeenlengte75 7779 80 81 82 83 83 84 84

Maten van Dress Shirts

Suitable biedt diverse merken en pasvormen dress shirts aan. De termen regular-, slim-, modern-, tailor-, custom- en shaped-fit geven aan wat de pasvorm van een kledingstuk is. De juiste pasvorm is essentieel bij de keuze van een overhemd. Meet voor de boordmaat de omvang van je nek en voeg hier 1 à 2 cm aan toe. Meet de omvang van je borst op het breedste punt, meet de omvang van je taille, meet de lengte van je bovenarm tot de bovenkant van je handpalm en meet ten slotte de breedte van je schouder.

Suitable Dress Shirts Skinny Fit
Suitable Dress37383940414243
Borstomvang100102106112116120124
Taille909296100104110116
Suitable Dress Shirts Slim Fit
Suitable Dress383940414243
Borstomvang102108114120126132
Taille95101107113119125
Maatwijzer Olymp Comfort Fit
Boordmaat37-38 (S)39-40 (M)41-42 (L)43-44 (XL)45-46 (XXL)
Borstomvang114122128136148
Tailleomvang108116124136148
Rugbreedte485152.55456
Lengte8282828585
Lengte SL78585859090
Maatwijzer Olymp Body Fit
Boordmaat37-38 (S)39-40 (M)41-42 (L)43-44 (XL)
Borstomvang104110116124
Tailleomvang9298104112
Rugbreedte40424446
Lengte78808083
Lengte SL781838387
Maatwijzer Olymp Regular Fit
Boordmaat37-38 (S)39-40 (M)41-42 (L)43-44 (XL)45-46 (XXL)
Borstomvang110116124132140
Tailleomvang104110118128138
Rugbreedte46.548.5505254
Lengte8282828585
Maatwijzer Olymp Modern Fit
Boordmaat37-38 (S)39-40 (M)41-42 (L)43-44 (XL)45-46 (XXL)
Borstomvang114120126132138
Tailleomvang102106112122130
Lengte8282828585
Lengte SL78585859090
Maatwijzer Seidensticker
Regular FitSMLXLXXL3XL4XL
Maat37/3839/4041/4243/4445/4647/4849/50
Bovenwijdte (cm)110116124134144150156
Taillewijdte (cm)100108118130142154162
Mouwlengte (cm)66666665656565
Maatwijzer Seidensticker Super Slim Fit
Super Slim FitXSSMLXLXXL
3637/3839/4041/4243/4445/46
Bovenwijdte (cm)96104112118126134
Taillewijdte (cm)829098104112120
Mouwlengte (cm)67.567.567.567.567.567.5
Maatwijzer Arrow Slim Fit
37 / 3839 / 4041 / 4243 / 4445 / 46
Borstomvang108114122128134
Taille94102108114120
Mouwlengte67,567,567,568,568,5
Ruglengte8080828284
Maatwijzer Arrow Regular Fit
37 / 3839 / 4041 / 4243 / 4445 / 46
Borstomvang110116124134144
Taille100108118130142
Mouwlengte66,566,566,566,566,5
Ruglengte8080808383
Maatwijzer Van Gils Ellington
37 / 3839 / 4041 / 4243 / 4445 / 4647 / 48
Borstomvang54576063,567,571,5
Taille495255,559,563,567,5
Heup52,555,558,5626670
Lengte788082848688
Maatwijzer Van Gils Edar
37383940414243444546
Borstomvang54545757606063,563,567,567,5
Taille4949525255,555,559,559,563,563,5
Heup52,552,555,555,558,558,562626666
Lengte65656565656565656565

Maten van Colberts

Een colbert moet aangesloten zitten en zeker niet te groot zijn. Als je de knoop dicht doet mag het strak om je middel vallen, maar het jasje mag niet te veel trekken. De mouwlengte moet kort genoeg zijn dat je de rand van de mouw van je overhemd eronder uit ziet komen. Maten en afmetingen kunnen variëren per merk, vorm en fabrikant. Colberts hebben een confectiemaat. Meet je taille, daar waar hij het smalst is, ruglengte, van je nek tot iets over je achterwerk en de mouwlente, plaats het meetlint op je schouder waar de mouwnaad begint en meet tot iets over de pols met je arm naar beneden.

Maten van Handschoenen

Er zijn verschillende manieren om de maat van uw handschoenen te bepalen. De meest betrouwbare manier is om de hand te meten van de binnenkant van uw hand bij uw duim rondom over uw hand naast uw pink.

 
Een andere manier van meten kunt u doen door middel van uw schoenmaat. Kijk in de maattabel voor de juiste informatie.
Maatwijzer Laimbock Handschoenen
Maat6,577,588,599,51010,511
Omtrek CM17,618,920,221,522,824,125,426,72829,4
Schoenmaat35 / 363738 / 394041 / 424344 / 45464748
Maatwijzer Profuomo Handschoenen
Maat8.599.5
Omtrek CM232426

Maten van Boxershorts

De boxers van Suitable zijn uitgevoerd als een traditioneel model met een slanke pasvorm, gemaakt van 100% katoen. 

Maataanduiding Medium tot en met Xlarge. Als u de boxer iets ruimer wenst dan adviseren wij u een maatje groter te nemen.
Maatwijzer Suitable Boxershorts
MaatMLXL
Taille omvang76 - 8686 - 9292 - 105
Max. omvang bovenbeen606468
Richtlijn maat4850 / 5254 / 56
Maatwijzer Bjorn Borg Ondergoed
MaatSMLXL
Tailleomvang84889296

Maten van Casual shirts

Suitable biedt 5 verschillende pasvormen aan. De juiste pasvorm is essentieel bij de keuze van een overhemd. De termen regular-, slim-, modern-, tailor-, custom- en shaped-fit geven aan wat de pasvorm van een kledingstuk is.

Hoe een overhemd moet zitten is aan u en uw lichaamsbouw. Een goede pasvorm hangt samen met de lichaamsbouw en persoonlijke voorkeur. Een goed overhemd sluit mooi aan rond het lichaam, terwijl het comfort behouden blijft. Meet uw armlengte, taille en borstomvang. Meet voor de borstomvang het volste gedeelte van uw borst en voor de taille het gedeelte waar uw taille het smalst is. Meet voor de armlengte vanuit de kop van de schouder tot aan het begin van de hand, waar de muis van de duim begint.

Suitable Casual Shirts
Suitable CasualSMLXLXXL3XL
Borstomvang106112112118118124
Taille102108108114114120
Maatwijzer McGregor Overhemden
MaatSMLXLXXL3XL
Boordmaat (cm)37 / 3839 / 4041 / 4243 / 4445 / 4647 / 48
Borstomvang (cm)9098106114122130
Armlengte (cm)76,578,580,582,584,586,5

Maten van Truien, vesten & T-shirts

Steeds meer mannen zijn op zoek naar de perfecte pasvorm. Suitable biedt daarom verschillende soorten pasvormen aan. Kies bijvoorbeeld voor een regular-fit als u op zoek bent naar een comfortabele, rechte pasvorm. Ga voor een slim-fit als u de voorkeur geeft aan een modern en getailleerd model in uw kleding. Liever iets er tussenin? Dat kan ook, kies dan voor een licht getailleerde modern-fit pasvorm.

Maatwijzer Suitable Truien en Vesten
MaatMLXLXXL
Borstomvang94 - 101101 - 108109 - 117117 - 124
Maatwijzer Alan Red T-Shirts
SMLXLXXL3XL
Maat4648505254 / 5658 / 60
Jeans in inches313233343638 / 40
Nek / Shirt37 / 3839 / 4041 / 42434445
Maatwijzer Suitable T-shirts O-Neck & V-Neck (Modern-Fit)
MaatSMLXLXXL
Borstomvang102 cm104 cm107 cm112 cm117 cm
Lengte vanaf achterkant nek70 cm73 cm76 cm79 cm79 cm
Armlengte vanaf aanzet mouw20 cm21 cm22 cm23 cm24,5 cm
Maatwijzer Suitable T-shirts Brede Ronde Hals (Regular-Fit)
MaatSMLXLXXL
Borstomvang105 cm107 cm109 cm113 cm121 cm
Lengte vanaf achterkant nek71 cm72 cm75,5 cm79,5 cm81,5 cm
Armlengte vanaf aanzet schouder21,5 cm23 cm23,5 cm23,5 cm25,5 cm
Maatwijzer Suitable T-shirts Deep V-Neck (Body-Fit)
MaatSMLXLXXL
Borstomvang91 cm95 cm99 cm102 cm107 cm
Lengte vanaf achterkant nek67,5 cm70 cm72 cm74 cm76,5 cm
Armlengte vanaf aanzet mouw19,5 cm21 cm21,5 cm23 cm24 cm

Maten van Poloshirts

Poloshirts zijn verkrijgbaar in internationale sportmaten, zoals M, L of XL. Net als bij diverse andere kledingstukken kunt u ook bij uw nieuwe poloshirt kiezen uit de gewenste pasvorm. Zo is er een ruime en rechte regular-fit, of de getailleerde en moderne slim-fit pasvorm. Afhankelijk van uw wensen en lichaam kunt u zo de herenpolo kiezen die het mooiste bij u staat en het meeste draagcomfort biedt!

Maatwijzer Gaastra Bovenkleding
MaatSMLXLXXL3XL
Borstomvang9298104110116123
Maatwijzer Fred Perry
MaatwijzerSMLXLXXL
Borstomvang89-9497-102104-109112-117119-124
Taille-100112120127
Lengte-70707474.5
Maatwijzer Lyle and Scott Tops
MaatXSSMLXLXXL3XL
Borstomvang86 - 9191 - 9696 - 101101 - 106106 - 111112 - 118118 - 123
Taille717681869196101
Maatwijzer NZA Tops
MaatXSSMLXLXXL3XL
Borstomvang92 -9696 - 100100 - 105105- 111111 - 117117 - 123123 - 129
Taille82 - 8686 - 9090 - 9595 - 101101 - 107107 - 113113 - 119
Maatwijzer Vanguard Polo Shirts
SMLXLXXL3XL
Borstomvang95104113119125131
Zitvlak98104108114120128
Maatwijzer Napapijri Tops
MaatXSSMLXLXXL3XL
Nek383940,542434546
Borstomvang88 - 9292 - 9696 - 100100 - 104104 - 111111 - 118118 - 125
Taille78 - 8282 - 8686 - 9090 - 9494 - 101101 - 108108 - 115
Heup86 - 9090 - 9494 - 9898 - 102102 - 109109 - 116116 - 123
Maatwijzer Suitable Poloshirts (Slim-Fit)
MaatSMLXLXXL
Borstomvang92 cm99 cm105 cm111 cm120 cm
Lengte vanaf achterkant nek71 cm73 cm76 cm78,5 cm83 cm
Armlengte vanaf aanzet mouw21 cm22 cm23 cm24 cm25,5 cm

Maten van Sokken

De maat van de door u gekozen sokken selecteert u voor dat u het artikel in uw winkelwagentje plaatst. Wanneer dit niet te selecteren is, betekent het dat het gaat over een "one size fits all". Leest u in dit geval de productomschrijving bij het artikel welke maten de "one size fits all" passen.

Maten van Herenkleding

Hoe bepaal ik mijn maat?

Als u online kleding koopt kiest u de maat zonder te passen. Wij helpen u daarom graag om er zo zeker mogelijk van te zijn dat u de juiste maat kiest. Zo staan bij de meeste artikelen op onze website een maatwijzer gebaseerd op het merk, model en vorm. Ook bieden wij u hieronder een maatinstructie. Houdt u hier rekening met de volgende tips:
 
  • Er zit verschil in maten en afmetingen per merk, de meetinstructie werkt met een gemiddelde
  • Gebruikt u na opmeting de maatwijzer van het specifieke artikel.
  • Mocht een artikel duidelijk groter of kleiner uitvallen, dan vermelden wij dit bij de product informatie
  • Heeft u al eerder kleding van hetzelfde merk gekocht? Wij adviseren dan dezelfde maat aan te houden
  • Houdt rekening met draagcomfort, voor welke gelegenheid het is, en of u er nog iets onder of overheen gaat dragen
  • Bekijk ook de reviews van andere klanten onderaan de pagina van het artikel.
  • Op deze pagina vindt u tevens een toelichting welke maat u het beste kunt kiezen voor de verschillende type kleding en accessoires
 

Hoe meet ik de juiste maat op?

U kunt de maat bepalen door in het onderstaand schema de afmetingen te bekijken en bij uzelf na te meten.
 

Boordmaat

Meet onder de oksels op het volste gedeelte van uw borst de maat rond uw romp. Houdt rekening met enige bewegingsvrijheid, meet daarom niet te strak. Ook niet als u van slim-fit houdt, hier is al rekening mee gehouden in het model.
 

Borst omvang

Meet onder de oksels op het volste gedeelte van uw borst de maat rond uw romp. Houdt rekening met enige bewegingsvrijheid, meet daarom niet te strak. Ook niet als u van slim-fit houdt, hier is al rekening mee gehouden in het model.
 

Taille omvang

Om uw taille op te meten, plaatst u het meetlint op de plaats waar uw taille het smalst is. Houd rekening met de mogelijkheid van bewegen, bijvoorbeeld zitten. Dus meet niet te strak, houdt enkele centimeters speling over.
 

Arm lengte

Meet vanuit de kop van de schouder tot aan het begin van de hand, waar de muis van de duim begint.
 

Binnenkant been

De lengte van de binnenzijde van het been bepaalt de lengte van de broekspijp. Plaats het meetlint zo hoog mogelijk aan de binnenkant van het been en meet het been tot aan de hak van uw voet.
 

Schouder

Meet vanaf de basis van de hals tot aan het einde van de schouder.
herenkleding maten opmeten

ONZE SERVICE
Gesloten
Gratis thuisbezorgd
Retourneren in 14 winkels
Persoonlijk advies
Bekijk de desktopversie