Kostuum & pak maten berekenen & maattabel

Kostuums maten & maattabel

Het meest belangrijke bij een pak is de pasvorm. Het pak moet makkelijk dichtgaan, maar er moet ook zeker niet teveel ruimte in zitten. Als er een vuist tussen je borst en het jasje kan, is dit perfect. De broek moet aangesloten, maar comfortabel zitten. Glijden je handen makkelijk in je zakken? Dan is de maat perfect, zo niet, probeer een maatje groter. De maataanduiding is gebaseerd op de reguliere pasvorm van standaard confectiematen. Daarnaast kan je de maten opmeten aan de hand van het onderstaande schema... 
 
 
Maatwijzer Van Gils Pakken
Maat EU 444648505254565860
Maat UK/US 34-R36-R38-R40-R42-R44-R46-R48-R50-R
Borstomvang (cm)89-9293-9697-100101-104105-108109-112113-116117-120121-124
Heupomvang (cm)88-9192-9596-99100-103104-107108-111113-116118-121123-126
Tailleomvang (cm)85-8889-9293-9697-100101-104105-108111-114117-120123-126
Hoogte (cm)175-189175-189175-189175-189175-189175-189175-189175-189175-189
 
Maatwijzer Van Gils Pak Ellis
Confectiemaat 444648505254565860
Maat UK/US 34-R36-R38-R40-R42-R44-R46-R48-R50-R
Tailleomvang (cm)889296100104108112,6117121,6
Borstomvang (cm)98102106110114118122,6127131,6
Schouderbreedte (cm)43,644,445,24646,847,648,449,250
Ruglengte (cm)717273747576777878,8
Mouwlengte (cm)626364656667686969,7
Tailleband (cm)798387919599105111117
Maatwijzer Van Gils Pak Zenar
Confectiemaat 444648505254565860
Maat UK/US 34-R36-R38-R40-R42-R44-R46-R48-R50-R
Borstomvang (cm)98102106110114118122.6127131.6
Tailleomvang (cm)87919599103107111,6116120,6
Schouderbreedte (cm)43,644,445,24646,847,648,449,250
Ruglengte (cm)707172737475767777,8
Mouwlengte (cm)626364646667686969,7
 
Maatwijzer Opposuits
Confectiemaat 464850525456586062
Maat UK/US 36-R38-R40-R42-R44-R46-R48-R50-R52-R
Borstomvang (cm)101105109113117122128134140
Tailleomvang (cm)858789919599104109114
Beenlengte (cm)838485868788898989
 
Bekijk de desktopversie
menu
× sluiten
Ga naar Winkelwagen
Door verder te klikken op onze website, accepteer je cookies en vergelijkbare technieken.