Van Gils Maattabel

Maten van Van Gils

Een overzicht van de maten van Van Gils
Maatwijzer Van Gils Ellington
37 / 3839 / 4041 / 4243 / 4445 / 4647 / 48
Borstomvang54576063,567,571,5
Taille495255,559,563,567,5
Heup52,555,558,5626670
Lengte788082848688
Maatwijzer Van Gils Edar
37383940414243444546
Borstomvang54545757606063,563,567,567,5
Taille4949525255,555,559,559,563,563,5
Heup52,552,555,555,558,558,562626666
Lengte65656565656565656565
Maatwijzer Van Gils Pakken
Reguliere maten444648505254565860
Borst89 - 9293 - 9697 - 100101 - 104105 - 108109 - 112113 - 116117 - 120121 - 124
Heup88 - 9192 - 9596 - 99100 - 103104 - 107108 - 111113 - 116118 - 121123 - 126
Taille85 - 8889 - 9293 - 9697 -100101 - 104105 - 108111 - 114117 - 120123 - 126
Hoogte175 - 189175 - 189175 - 189175 - 189175 - 189175 - 189175 - 189175 - 189175 - 189
Maatwijzer Van Gils Pak Ellis
Maat444648505254565860
Taille889296100104108112,6117121,6
Borstomvang98102106110114118122,6127131,6
Schouderbreedte43,644,445,24646,847,648,449,250
Ruglengte717273747576777878,8
Mouwlengte626364656667686969,7
Omvang middel798387919599105111117
Broekspijp omvang373839404142434445
Maatwijzer Van Gils Pak Salvador
Maat444648505254565860
Taille84889296100104108,6113117,6
Borstomvang9397101105109113117,6122126,6
Schouderbreedte41,942,743,544,345,145,946,747,548,3
Ruglengte697071727374757676,8
Mouwlengte636465666768697070,7
Taille broek798387919599105111117
Voetbreedte333435363738394041
Maatwijzer Van Gils Pak Zenar
Maat444648505254565860
Taille87919599103107111,6116120,6
Borstomvang98102106110114118122,6127131,6
Schouderbreedte43,644,445,24646,847,648,449,250
Ruglengte707172737475767777,8
Mouwlengte626364646667686969,7
Maatwijzer Van Gils Extreme
37 / 3839 / 4041 / 4243 / 4445 / 4647 / 48
Borstomvang52,555,558,5626670
Taille46,549,553576165
Heup51,554,557,5616569
Lengte79,581,583,585,587,589,5

Meer Van Gils

Bekijk de desktopversie
menu
Ga naar Winkelwagen
Door verder te klikken op onze website, accepteer je cookies en vergelijkbare technieken Meer weten?